Bistro

Szanowni Goście,
z ogromną przyjemnością zapraszamy do nowo wyremontowanej części bistro, czekamy na Państwa opinie i wrażenia
Zapraszamy!!!
Szanowni Goście, nasz asortyment smaków zwiększył się o soki ze świeżo wyciskanych cytrusów!!! Soki są dostępne w ofercie codziennej
Smacznego
Dawno, dawno temu…
Pomysł na stworzenie Restauracji Greys zrodził się z pasji Jego właścicieli. Nasza restauracja powstała w 1995 roku, rok po roku zdobywaliśmy doświadczenie, a co za tym idzie, podniebienia Naszych klientów.To dla Państwa podnosimy kwalifikacje Naszych pracowników i szukamy nowych, ciekawych smaków. Nasze wyroby przygotowywane są z wysokiej jakości składników, które w większości są produktami ekologicznymi np. jajka pochodzące od kur z wolnego wybiegu lub kaczki karmione rzęsą.
Obecnie Restauracja Greys to obiekt posiadający salę bankietową, dwie mniejsze sale oraz podstawę Naszej działalności- Bistro. By uatrakcyjnić pobytu u Nas, zapraszamy do spaceru po ogrodzie i poznania milusińskich z mini ZOO, natomiast dla strudzonych podróżą przygotowaliśmy dziewięć kompleksowo wyposażonych pokoi.
Jesteśmy najlepszym przykładem jak zamiłowanie do kuchni daje możliwość realizacji własnych marzeń oraz marzeń tych, którzy już Nam zaufali.
Naszych klientów zapraszamy do Bistra, które jest czynne przez siedem dni w tygodniu. Codziennie oferujemy dania dnia w przystępnych cenach. Zapraszamy do rezerwacji terminów- szczególnie grupy zorganizowane.

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej GALERII.

Greys